O nas 

Pokrzywna 77, to miejsce, w którym możecie Państwo w ciszy i spokoju zapomnieć o codziennych kłopotach i naładować "akumulatory" przed powrotem do domu. W naszych domach macie Państwo do dyspozycji łącznie 20 miejsc noclegowych, więc jest to idealne miejsce zarówno na indywidualny wyjazd we dwoje, jak i organizacja np. klasowego spotkania "po latach". Na ogrodzonym, niemal 1 hektarowym terenie jest miejsce zarówno na wspólne ognisko, śpiew, taniec, ale również na partyjkę tenisa. Wielu naszych Gości bardzo sobie ceni również śpiew ptaków o poranku, tak rzadki w mieście.


wejście
Dom nr 1

Zapraszamy Państwa do naszego domu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 pokoje z  10-ma miejscami  noclegowymi, wspólnym salonem wypoczynkowym oraz kuchnią. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienki. Wokół domu do Waszej dyspozycji oddajemy miejsca do wypoczynku tj. grill, ognisko, kort tenisowy, piaskownica dla dzieci. Na terenie znajduje się  również parking niestrzeżony.
wejście
dom nr 2

Zapraszamy Państwa do naszego domu. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 pokoje z 10-ma miejscami noclegowymi oraz wspólną kuchnią. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienki.  Do Waszej dyspozycji oddajemy również ogród z ogniskiem, zadaszoną wiatę, domek dla dzieci oraz trampolinę. Na naszym terenie znajduje się również parking niestrzeżony. 

wejście
Dokumenty